Trinion mail (1.0.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Files
sk: Súbory

en: Page
sk: Strana

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Offset
sk: Ofset

en: Emails
sk: E-maily

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
