Trinion mail (1.0.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Text
th: ข้อความ

en: Emails
th: อีเมล
