Trinion reports (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Name
ar: الاسم

en: Open
ar: مفتوح

en: Mode
ar: النمط

en: Amount
ar: المبلغ
