Trinion reports (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: Open
cs: Otevřené

en: Mode
cs: Režim

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Days
cs: Dnů

en: Invoice #
cs: Číslo faktury
