Trinion reports (1.0.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: Open
fi: Avoin

en: Mode
fi: Tila

en: Customer
fi: Asiakas

en: Amount
fi: Määrä

en: SKU
fi: Koodi

en: Days
fi: Päivät

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Sales
fi: Myynti
