Trinion reports (1.0.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Name
hu: Név

en: Open
hu: Nyitott

en: Mode
hu: Mód

en: Vendor
hu: Eladó

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Paid
hu: Fizetve

en: Days
hu: Napok

en: Overdue
hu: Lejárt

en: Division
hu: Divízió
