Trinion reports (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Name
id: Nama

en: Open
id: Buka

en: Customer
id: Pelanggan

en: Amount
id: Jumlah
