Trinion reports (1.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Number
ml: അക്കം

en: Name
ml: പേര്

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Mode
ml: മോഡ്
