Trinion reports (1.0.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Date
no: Dato

en: Number
no: Antall

en: Name
no: Navn

en: Open
no: Åpne

en: Mode
no: Modus

en: Customer
no: Kunde

en: Amount
no: Beløp

en: Days
no: Dager

en: Overdue
no: Over tidsfristen
