Trinion reports (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Mode
ne: प्रकार
