Trinion reports (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Name
ro: Nume

en: Open
ro: Deschideți

en: Mode
ro: Mod

en: Customer
ro: Client

en: Amount
ro: Suma

en: SKU
ro: Cod

en: Paid
ro: Plătit
