Trinion reports (1.0.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: Open
ru: Открыть

en: Mode
ru: Режим

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Customer
ru: Покупатель

en: Amount
ru: Сумма

en: SKU
ru: Артикул

en: Paid
ru: Оплачен

en: Days
ru: Дни

en: Due date
ru: Срок

en: Overdue
ru: Просроченный

en: Sales
ru: Продажи

en: Invoice #
ru: № счёта
