Trinion reports (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: Open
sl: Odprto

en: Mode
sl: Način
