Trinion reports (1.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: Open
sv: Öppen

en: Mode
sv: Läge

en: Customer
sv: Kund

en: Amount
sv: Belopp

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Paid
sv: Betald

en: Days
sv: Dagar

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Sales
sv: Försäljning
