Trinion reports (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: Open
ta: திற

en: Mode
ta: முறை
