Trinion reports (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Date
th: วันที่

en: Open
th: เปิด

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Customer
th: ลูกค้า
