Trinion reports (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Name
vi: Tên

en: Open
vi: Mở

en: Mode
vi: Chế độ

en: Vendor
vi: Nhà sản xuất

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Days
vi: Ngày

en: Overdue
vi: Quá hạn
