Trinion reports (1.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Date
ur: تاریخ

en: Number
ur: نمبر

en: Name
ur: نام

en: Open
ur: کھلا

en: Mode
ur: طریقۂ کار
