Trinion reports (1.0.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Date
ast: Data

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: Open
ast: Abrir

en: Mode
ast: Mou
