Trinion reports (1.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Name
bo: མིང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།
