Trinion reports (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: Open
eu: Ireki

en: Mode
eu: Modoa

en: Days
eu: Egunak
