Trinion reports (1.0.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Name
fa: نام

en: Open
fa: باز

en: Mode
fa: سبک

en: Customer
fa: مشتری

en: Amount
fa: مقدار

en: SKU
fa: مدل
