Trinion reports (1.0.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: Open
he: פתוח

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: SKU
he: מק"ט

en: Days
he: ימים

en: Due date
he: תאריך יעד
