Trinion reports (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Date
hi: तारीख

en: Number
hi: संख्या

en: Name
hi: नाम

en: Open
hi: खुला

en: Mode
hi: प्रकार

en: Customer
hi: ग्राहक
