Trinion reports (1.0.3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Number
it: Numero

en: Name
it: Nome

en: Open
it: Aperto

en: Mode
it: Modalità

en: Customer
it: Cliente

en: Amount
it: Importo

en: SKU
it: Codice

en: Days
it: Giorni

en: Sales
it: Vendite
