Trinion reports (1.0.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: Open
ja: オープン

en: Mode
ja: モード

en: Customer
ja: 顧客

en: Amount
ja: 量

en: Days
ja: 日
