Trinion reports (1.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Open
km: បើក

en: Mode
km: របៀប​
