Trinion reports (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Name
ku: ناو

en: Open
ku: کراوە

en: Mode
ku: جۆر
