Trinion reports (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။
