Trinion reports (1.0.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: Open
oc: Dobèrt

en: Mode
oc: Mòde

en: Amount
oc: Montant

en: Paid
oc: Pagat

en: Days
oc: Jorns
