Trinion reports (1.0.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: Open
pl: Otwarte

en: Mode
pl: Tryb

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Days
pl: Dni

en: Sales
pl: Obroty
