Trinion reports (1.0.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Name
tr: İsim

en: Open
tr: Açık

en: Mode
tr: Kip

en: Customer
tr: Müşteri

en: Amount
tr: Miktar

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Days
tr: Günler
