Trinion SUO (1.0.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Continue
ast: Siguir

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
