Trinion SUO (1.0.1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Length
el: Μήκος

en: Text
el: Κείμενο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: SKU
el: Κωδικός

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
