Trinion SUO (1.0.1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Length
et: Pikkus

en: Text
et: Tekst

en: Continue
et: Jätka

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: SKU
et: Tootekood

en: order
et: arve

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Difficulty
et: Keerukus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
