Trinion SUO (1.0.1) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Test
hi: परीक्षण

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Length
hi: लंबाई

en: Text
hi: लेख

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Question
hi: सवाल

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Video
hi: वीडियो

en: Apply
hi: लागू करें

en: Difficulty
hi: कठिनाई

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
