Trinion SUO (1.0.1) - en to id translation catalogue (28 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Comments
id: Komentar

en: On
id: Pada

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Length
id: Panjang

en: Text
id: Teks

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Custom
id: Tersuai

en: Price
id: Harga

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Questions
id: Soal

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Difficulty
id: Kesulitan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
