Trinion SUO (1.0.1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Length
is: Lengd

en: Text
is: Texti

en: Continue
is: Halda áfram

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: All
is: Allt

en: hours
is: klukkutímar

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Price
is: Verð

en: SKU
is: VN

en: order
is: pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Questions
is: Spurningar

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
