Trinion SUO (1.0.1) - en to it translation catalogue (34 entries)

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Length
it: Lunghezza

en: Reviews
it: Recensioni

en: Text
it: Testo

en: Continue
it: Continua

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: All
it: Tutti

en: hours
it: ore

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Price
it: Prezzo

en: Desc
it: Disc

en: SKU
it: Codice

en: order
it: ordine

en: Sort by
it: Ordina per

en: Unit
it: Unità

en: Questions
it: Domande

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Answers
it: Risposte

en: Difficulty
it: Difficoltà

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
