Trinion SUO (1.0.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
