Trinion SUO (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Continue
km: បន្ត

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
