Trinion SUO (1.0.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Length
my: အရှည်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
