Trinion SUO (1.0.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
