Trinion SUO (1.0.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Text
ps: متن

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
