Trinion SUO (1.0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Price
sl: Cena
