Trinion SUO (1.0.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
