Trinion SUO (1.0.1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Test
ta: சோதனை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Length
ta: நீளம்

en: Text
ta: உரை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Question
ta: கேள்வி

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
