Trinion SUO (1.0.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى
