Trinion SUO (1.0.1) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Length
uk: Довжина

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Text
uk: Текст

en: Continue
uk: Продовжити

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: hours
uk: годин(и)

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Price
uk: Ціна

en: Desc
uk: Спад

en: SKU
uk: Артикул

en: order
uk: замовлення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Unit
uk: Одиниця

en: unit
uk: одиниця

en: Video
uk: Відео

en: Questions
uk: Питання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Free
uk: Вільно

en: Answers
uk: Відповіді

en: Difficulty
uk: Складність

en: Change date
uk: Змінити дату

en: Course
uk: Курс

en: Lesson
uk: Урок

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост
