Trinion tel (1.0.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
